infidelity-379565_960_720

Wrócił z rejsu i podejrzewasz go o zdradę? Wariograf może pomóc!

Zaufanie jest najważniejszym czynnikiem w związku. Prawie każda relacja opiera się na zaufaniu i gdy utraci się zaufanie drugiej osoby, związek zawodzi. Bez względu na to, jak bardzo starasz się działać, związek nie może przetrwać bez zaufania. Czasami odzyskanie utraconego zaufania może zająć lata, a nawet po tym nie ma pewności, że zaufanie zostanie przywrócone. W wielu przypadkach cudzołóstwo nie może być udowodnione definitywnie, a jedynym sposobem na uzyskanie pewności jest wykonanie testu wykrywającego kłamstwo.

Wyniki testu wykrywacza kłamstw są definitywne w 90-95% i mogą pomóc w naprawieniu zerwanego związku – możesz w tym celu zwrócić się o pomoc do Instytutu Badań Wariograficznych, który wykonuje takie testy w 27 polskich miastach. Warto zwrócić się o pomoc właśnie tam, bowiem wyniki takich testów w dużej mierze zależą od doświadczenia osoby je przeprowadzającej. Jeśli osoba prowadząca ma duże doświadczenie – tak jak ma to miejsce w przypadku w/w, wyniki testu wykrywacza kłamstw będą bardziej jednoznaczne niż w innym wypadku. Więcej na ten temat możesz poczytać tutaj: 10x http://www.wariograf.com.pl.

Pierwszą rzeczą do zrobienia podczas przeprowadzania testu wykrywacza kłamstw jest podjęcie decyzji o teście. Nie można mieszać różnych tematów w jednym teście wykrywacza kłamstw. Wszystkie pytania w teście wykrywacza kłamstw powinny dotyczyć tylko jednego tematu, aby uzyskać rozstrzygający wynik. Test wykrywacza kłamstw może trwać nawet od trzech do czterech godzin. Dlatego konieczne jest zadawanie niezbędnych i istotnych pytań podczas niego. Podczas tegoż pytania są zazwyczaj klasyfikowane na poszczególne kategorie.

Kategoria I

Pierwsza kategoria obejmuje pytania, aby określić, czy partner był niewierny wobec drugiego. Pytania w tej kategorii obejmują:

  • oszustwa
  • niewierność.

Głównym celem tych pytań jest ustalenie, czy partner był zaangażowany w akt seksualny z kimś innym. Ta kategoria może również zawierać pytania dotyczące randek, całowania itp. Jeśli partner ma wątpliwości co do konkretnej osoby, pytanie może zostać zadane bezpośrednio na temat tej konkretnej osoby podając jej imię.

Kategoria II

Druga kategoria obejmuje działania bezkontaktowe. Nie każde oszustwo oznacza fizyczny kontakt z drugą osobą. W dobie rozkwitu ery cyfrowej istnieje wiele sposobów na kontakt z innymi ludźmi bez aktywności seksualnej. Ten test wykrywacza kłamstw może być użyty do określenia aktywności internetowej określonej osoby, takiej jak:

  • częstotliwość odwiedzania stron pornograficznych
  • częstotliwość odwiedzania interaktywnych pokojów seksualnych, serwisów randkowych, czatów seksualnych
  • korzystanie z cyber-seksu itp.

Test wykrywacza kłamstw może również obejmować pytania częstotliwość odwiedzania klubów ze striptizem lub ustalenie, czy dana osoba ma kontakt ze swoim byłym lub nie choćby podczas tytułowego rejsu.

Kategoria III

Trzecia kategoria obejmuje pytania dotyczące poprzedniego życia osoby. Obejmują to pytania dotyczące osobistej historii jednostki przed wejściem w obecny związek. Kategorie te zazwyczaj obejmują pytania takie jak historia seksualna partnera, uzależnienie od narkotyków lub alkoholu, problemy z hazardem, historia chorób przenoszonych drogą płciową, długi finansowe itp.

Zobacz również stronę https://wszywkaalkoholowakatowice.pl/

spacer

Odpowiedz