pexels-photo-1007836

Współczesne wypożyczalnie – co mają w swoich ofertach?

W XXI wypożyczyć chyba można wszystko. Wynajem mieszkań, wynajem lokali, wynajem restauracji…to tylko nielicznie przykłady tego, co jest najbardziej znane na rynku. Co jednak w swojej ofercie mają współczesne wypożyczalnie? Sprawdzamy!

Wypożyczanie samochodów

W ofercie wypożyczalni znaleźć można przede wszystkim samochody. Niektóre przedsiębiorstwa rezygnują nawet z zakupu floty samochodowej, ponieważ bardziej opłaca im się korzystać z wypożyczalni. Jakie samochody można wynająć? Różne – od samochodów luksusowych, po sportowe i zabytkowe. Dostępne w wielu markach, modelach i wariantach kolorystycznych.

Wynajem mebli

Dużym zainteresowaniem cieszy się także wynajem mebli. Najczęściej na wynajem decydują się przedsiębiorcy, którzy zamiast inwestować w nowe wyposażenie biura, po prostu je wynajmują. Dzięki temu mogą zapewnić swoim pracownikom komfortowe warunki do pracy przy bardzo niskim nakładzie finansowym. Jednak meble bardzo chętnie są wypożyczanie na stoiska targowe. Udział w targach branżowych to bardzo ważne wydarzenie dla każdej firmy. Trzeba dobrze się zaprezentować zarówno ze strony wizualnej, jak i merytorycznej. Zamiast inwestować w meble na stoisko targowe, wolą skorzystać z wypożyczalni, która jest w stanie zapewnić im bardzo szeroki wybór asortymentu.

Czarter łodzi

Na zakup łodzi mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Czy to oznacza, że pozostali mogą tylko patrzeć z zazdrością z lądu? Otóż nie! Istnieją specjalistyczne wypożyczalnie, w których można wyczarterować różnego typu łodzie i żaglówki, skutery wodne etc. Wystarczy określić, ile osób zamierza wypłynąć w rejs, a później zgłosić się do odpowiedniej wypożyczalni i można ruszać na spotkanie z przygodą.

Sprzęt biurowy na wynajem

We współczesnych wypożyczalniach nie brakuje również sprzętu biurowego na wynajem. Wielu przedsiębiorców nie stać na zakup jakościowego sprzętu do biura, którego koszt zwykle sięga kilku tysięcy złotych. Słabszy sprzęt może nie sprawdzać się dobrze, więc, zamiast wyrzucać pieniądz w błoto, wolą wynająć urządzenia biurowe. Profesjonalne wypożyczalnie są w stanie zapewnić wysokiej jakości drukarki, kserokopiarki, komputery, skanery i urządzenia wielofunkcyjne, bez których praca w biurze w XXI wieku jest po prostu niemożliwa.

Wynajem sprzętu budowlanego

Ciągle coś remontujemy, urządzamy swoje mieszkania i domy, więc widząc ogromne zapotrzebowanie na odpowiedni sprzęt, wypożyczalnie zaczęły oferować również sprzęt budowlany. Wypożyczyć można praktycznie wszystko- od drobnych narzędzi ręcznych (wiertarki, szlifierki, wkrętarki), po rusztowania, betoniarki i dźwigi, z których korzystają już głównie firmy.

Wynajem sprzętu ogrodniczego

Kto w dzisiejszych czasach sam jest w stanie przekopać łopatą cały ogródek? Raczej takie rozwiązania już dawno przeszły do lamusa. Obecnie mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt ogrodniczy, który również można wypożyczyć. Oprócz tego można wypożyczyć także inne sprzęty, bez których praca w ogrodzie byłaby niemożliwa – kosiarki, nożyce do żywopłotu, a nawet piły.

By dowiedzieć się więcej o stoiskach targowych, które pomogą Twojej firmie kliknij tutaj

spacer

Odpowiedz