ths7

Chcesz być pro gamerem? Wiemy jak wnieść Twoją pasję na wyższy level!

Gry na PC są świetne, ale są nieco bardziej skomplikowane niż gry na konsole. Masz do wyboru wiele różnych urządzeń, ulepszeń i innych sposobów poprawy jakości – o ile chcesz na to poświęcić swój czas i wysiłek. Oto kilka najlepszych modyfikacji i trików, które poprawią jakość grania na pecetach.

Liczy się zdrowy rozsądek.

Jednym z najprostszych i najłatwiejszych sposobów na zwiększenie wydajności w grach jest podkręcenie karty graficznej. Jest to dość proste do zrobienia, nie kosztuje ani grosza, i może spowodować zauważalną poprawę wydajności. Nie będziesz nagle mógł odtworzyć gry, której nie mogłeś na tej karcie odtworzyć, ale pozwoli ci to trochę polepszyć grafikę tych,w które już grasz. Pamiętaj, że wszystko chodzi o zdrowy rozsądek darmowe poprawki oprogramowania mogą cię naprawdę wspomóc w doświadczeniu gry, a ciągłe ulepszanie poprzez kupowanie nowego sprzętu może czasami być stratą pieniędzy.

Sprzęt i Steam

Jeśli nie musisz grać w tę grę w dniu premiery, nigdy nie płać za nią pełnej ceny – zbyt często trafiają do wyprzedaży! Każdy wie o sprzedaży na Steam i istnieje wiele strategii, aby właśnie tam uzyskać najlepszą możliwą cenę podczas tygodnia wyprzedaży. Ale wielu ludzi nie patrzy poza Steam: miejsca takie jak Amazon i inne strony często zapewnią nawet lepsze ceny, a ich gry będą aktywowane na Steamie w taki sam sposób. I zawsze upewnij się, że wiesz, ile czasu zajmuje każda gra, abyś nie kupował więcej gier, niż jesteś w stanie je ograć!

Jeśli jesteś fanem gry na myszce i klawiaturze – nie zapomnij tez jak bardzo jakość gry może podnieść odpowiednia podkładka. Tutaj https://gamera.pl/kategoria-produktu/podkladki-pod-mysz/ znajdziesz te z najwyższej półki, ale też w przystępnej cenie.

Jeśli jesteś pecetowym graczem, prawdopodobnie używasz Steama do zarządzania swoimi grami. A jeśli korzystasz z Steama, prawdopodobnie masz zbyt wiele gier. Na szczęście Steam ma kilka wbudowanych funkcji, które pomagają zarządzać tą przepełnioną listą. Możesz ręcznie dodawać gry do różnych kategorii i gatunków lub robić to automatycznie za pomocą specjalnego narzędzia. Wyszukiwanie jest również użyteczne, a Steam ma kilka różnych „widoków”, które mogą ułatwić przeglądanie w pewnych okolicznościach.

Czy kiedykolwiek miałeś awarię dysku twardego ze wszystkimi zapisanymi grami?

Funkcja wbudowanej chmury w Steam może zsynchronizować niektóre z zapisanych gier, ale nie jest to całkowicie niezawodne – i nie działa z każdą grą. Zamiast tego spróbuj użyć narzędzia, takiego jak GameSave Manager, za pomocą którego możesz tworzyć kopie zapasowe i synchronizować swoje gry z Dropbox. Alternatywnie, jeśli chcesz zrobić to sam – lub GameSave Manager nie obsługuje konkretnej gry – możesz łatwo zsynchronizować te gry ręcznie za pomocą Dropbox właśnie.

To jednak wciąż jeszcze niekompletna lista tego, co zrobić by z żółtodzioba stać się pro-graczem, prawda jest taka iż praktyka sama pozwala każdemu odkrywać swoiste sposoby na podniesienie jakości gdy i posiadanych gamingowych umiejętności.

spacer

Odpowiedz