1 (1)

Karta kredytowa dla milionera – co ją wyróżnia?

Wśród kart kredytowych, podobnie jak na rynku wielu innych produktów i usług, są karty przeznaczone dla wszystkich klientów oraz takie, do których dostęp mają jedynie wybrani. Tak jest w przypadku czarnej karty kredytowej, która bije na głowę tak luksusowe karty, jak złota czy platynowa. Czym wyróżnia się czarna karta kredytowa i dla kogo jest przeznaczona?

Czarna karta kredytowa to produkt z najwyższej półki, jeśli chodzi o ofertę bankową. Przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, których zarobki idą w miliony. Ten rodzaj karty wyróżnia przede wszystkim potężny limit na karcie, niskie oprocentowanie, a także bardzo rozbudowane pakiety usług dodatkowych, w których skład wchodzą ubezpieczenia, pakiety medyczne, wiele ciekawych usług czy opieka osobistego opiekuna bankowego. Co ciekawe, im wyższy limit na czarnej karcie kredytowej, tym niższe oprocentowanie podczas korzystania z niej. Jak widać, osoby najbogatsze mogą liczyć na specjalne traktowanie przez banki. Najczęściej dlatego, że są to osoby wypłacalne i pewne pod względem finansowym. Posiadacze czarnej karty kredytowej mogą przy użyciu takiej karty sfinansować zakup mieszkania, drogiego samochodu czy luksusowego jachtu. Są to więc opcje niedostępne dla posiadaczy zwykłych kart kredytowych.

Elitarne i owiane tajemnicą

Czarne karty kredytowe są symbolem prestiżu i bardzo wysokich dochodów osiąganych przez ich posiadaczy. Dostępne są jedynie dla wybranych osób, które mają albo pokaźny majątek, albo bardzo wysokie comiesięczne wpływy na konto. W niektórych sytuacjach czarne karty mogą otrzymać nie milionerzy, ale znane osoby, które swoim nazwiskiem i twarzą promują usługi konkretnego banku. Co ciekawe, choć czarna karta kredytowa to elitarny środek płatniczy dla wybranych, ma ja w swojej ofercie już kilkanaście polskich banków. Jednak liczba osób, jakie posiadają taką kartę, nie jest zbyt wysoka, a dodatkowo owiana tajemnicą. Banki dbają bowiem bardzo mocno o prywatność swoich kluczowych klientów.

Przed wyborem każdej karty warto skorzystać z porównywarki

W odróżnieniu od czarnych kart kredytowych inne powszechnie uważane za elitarne karty – czyli złote czy platynowe – dostępne są dla dużej grupy bankowych klientów. Aby mieć złotą kartę kredytową, która też jest uważana za prestiżową i elitarną, wystarczą wpływy na konto już w wysokości kilku tysięcy miesięcznie. Zdecydowanie więc nie można mówić o tym, że karty te są produktami dla wybranych. Bez względu na to, jaka karta internetowa nas interesuje, warto przed dokonaniem wyboru porównać ofertę co najmniej kilku banków. Sytuacja na rynku kart jest dosyć dynamiczna i nieustannie pojawiają się w nich nowe, ciekawe oferty czy akcje promocyjne. Porównywarka kart kredytowych na kredytowakarta.com.pl to świetny sposób na zapoznanie się w krótkim czasie z ofertą kilkunastu banków. Dzięki temu szybko i sprawnie można wybrać taką kartę kredytową, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

spacer

Odpowiedz