hotel jastrzębia góra

Ochraniacz nieprzemakalny na łóżko tylko który?

Nieprzemakalny ochraniacz na materac łóżka to dziś nieodzowny element każdej zadbanej sypialni, oraz higienicznie utrzymanego pokoiku niemowląt oraz małych dzieci. Koszt zakupu ochraniacz jest niski, a jego możliwości ogromne. Należy pamiętać, aby nie kojarzyć maty ochronnej wyłącznie z zalaniem lub zanieczyszczeniem poprzez wnoszenie posiłków do sypialni, ponieważ zalecana jest dla każdego, kto chce utrzymać materac w stanie idealnym. Latem podczas snu pocimy się nadmiernie, wówczas rozwój bakterii następuje szybko, a to z kolie jest szkodliwe dla zdrowia. Ochraniacz wykonany z zewnętrznej części bawełnianej części, a w środku z membrany poliuretanowej stanowi higieniczny element łóżka. Bawełna pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, za to od wewnątrz całkowicie zatrzymuje wilgoć. Bardzo duża ilość rozmiarów nie ogranicza w doskonałym dopasowaniu ochraniacza do wielkości łóżka. Można zatem zakupić od najmniejszego wymiaru 60×120 aż po 220×200. Gumki po czterech stronach świetnie trzymają się boków materaca.

Ochraniacz 100% wodoodporny ochroni materac
Prześcieradło wodoszczelne skutecznie zabezpieczy materac przed zabrudzeniem cieczą. Ochraniacze posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard, co oznacza, że zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i życia, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno w przypadku dzieci, jaki i osób dorosłych zmagających się z alergią czy chorobami skóry. W naszym asortymencie znajdziesz prześcieradła białe frotte z podgumowaniem z wodoszczelnego materiału oddychającego. Wierzchnia tkanina jest delikatna i przyjemna w dotyku, daje poczucie komfortu. Spodnia warstwa podgumowania spełnia rolę zabezpieczenia – nie pozwala cieczy przeniknąć do powierzchni materaca. Jednocześnie materiał prześcieradeł nieprzemakalnych jest przyjazny dla skóry, nie powoduje podrażnień, alergii ani odparzeń, zapobiega nadmiernej potliwości, nie elektryzuje się, jest przewiewny i lekki.

Kupując nowe meble do sypialni, powinniśmy pamiętać o przydatnym ochraniaczy na materac nieprzemakalnym. Zabezpieczy on tkaninę przed zabrudzeniami, farbowaniem prześcieradła i oczywiście przed wilgocią. Ceny materacy są różne, jednak nawet najdroższy produkt nie będzie odporny na zalanie cieczą jak herbata lub kawa. Frustrująca plama jest niegroźna, jednak to, co powstanie wewnątrz wypełnienia zdecydowanie wpłynie na stan zdrowia, sypiając w takim łóżku. Bakterie rozwijają się szybko bez możliwości ich usunięcia, a zadaniem maty ochronnej jest zapobieganie przedostawaniu się nieczystości w głąb materaca. Wysoka jakość i polski producent to gwarancja wyrobu, który wywiąże się ze swojego zadania i posłuży przez długi czas. Ochraniacze są cienkie i dlatego właśnie nie mają negatywnego wpływu na spokojny sen, ponadto nie powodują nieprzyjemnych dźwięków w postaci szeleszczenia, jak może się to zdarzyć przy chińskich wyrobach. Mocne cztery gumki po bokach nie pozwalają na przesuwanie maty, a jej zakładanie i zdejmowanie nie sprawia problemu.

spacer

Odpowiedz