capodanno-galeone1a

Ozdób łódkę modną reklamą i rozwiń swój biznes wynajmu! Okleiny, litery, kasetony

Właśnie rozpoczął się sezon wakacyjny. Większość z nas wyjedzie na zasłużony i długo wyczekiwany urlop. Jeśli nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów, warto zastanowić się nad spędzeniem go na jachcie. Rozkwit branży żeglarskiej przyczynił się do urozmaicenia oferty, w związku z czym każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dla ich właścicieli jest to doskonała okazja do zarobku, zwłaszcza przy uwzględnieniu wysokich kosztów utrzymania jachtu. Okazuje się jednak, że biznes wynajmu można jeszcze mocniej rozwinąć.

Oferta dla osób prywatnych

Większość jachtów kursuje wyłącznie w ciągu dnia, głównie ze względu na brak wymaganego oświetlenia pozwalającego żeglować również po zmroku. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zadbać w tym czasie o jego widoczność. Znakomicie sprawdzą się do tego kasetony i litery podświetlane wykorzystujące technikę LED. Są to bardzo skuteczne nośniki reklamowe, łączące w sobie elegancję, nowoczesność i energooszczędność. Tak przygotowany i pięknie podświetlony jacht, zacumowany przy plaży nadmorskiego kurortu lub w pobliżu jednej z popularnych mazurskich miejscowości, z pewnością stanie się dużą atrakcją turystyczną, co powinno poskutkować wzrostem zainteresowania i większą liczbą wynajmujących.

Świetnym rozwiązaniem jest organizowanie rejsów w szczególności, gdy właściciel wynajmowanego
jachtu posiada uprawnienia do jego prowadzenia. Dobrze jest uzupełnić ofertę o dodatkowe atrakcje, jak np. połowy ryb. Miłośnicy wędkarstwa z pewnością chętnie z nich skorzystają, ponieważ na większych głębokościach można spotkać o wiele bardziej dorodne okazy niż przy brzegu. Ponadto zwolennikom aktywnego wypoczynku warto zapewnić rozrywkę w postaci możliwości nurkowania bezpośrednio z pokładu.

Wynajmowanie jachtów jest idealnym sposobem spędzenia wakacji połączonym z możliwością poznania różnych zakątków. To bardzo istotne dla tych wczasowiczów, którzy chcieliby wykorzystać do maksimum swój wolny czas, niekoniecznie leżąc plackiem na plaży w otoczeniu licznych parawanów. Z tej opcji chętnie skorzystają również pary zakochanych, np. obchodzących rocznicę związku. Malownicza podróż małym jachtem z kabiną na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń i będzie wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby.

Oferta dla firm

Kwestia wynajmu nieco inaczej przedstawia się w przypadku większych jachtów motorowych, kojarzących się z poczuciem luksusu i intensywnego relaksu. Ich właściciele są przede wszystkim nastawieni na współpracę z firmami poszukującymi niekonwencjonalnych rozwiązań na urządzenie profesjonalnej konferencji lub imprezy integracyjnej w celu osiągnięcia korzyści wizerunkowych. Najważniejszym zadaniem jest opatrzenie jachtu nazwą promowanego przedsiębiorstwa, jego logiem oraz sloganami reklamowymi. Idealnie nadają się do tego ciekawie zaprojektowane okleiny, które swoim wzornictwem i kolorystyką mogą np. nawiązywać do tematyki wydarzenia.

Posiadacze tych środków wodnego transportu bardzo chętnie nawiązują kontakty także z organizatorami eventów. Coraz więcej koncertów i wydarzeń kulturalnych odbywa się na plażach i przystaniach, na tle nadmorskiej scenerii. Pokład wynajętego jachtu może tutaj posłużyć za kawiarnię lub bar z szybkimi przekąskami. Jego właściciel może zadbać o przyjemny klimat, np. poprzez zastosowanie popularnych różnokolorowych kul LED-owych w celach dekoracyjnych. Dla uczestników imprezy będzie to znakomita okazja do przyjemnej zabawy z przyjaciółmi oraz pochwalenia się swoim znajomym w sieci ciekawym spędzeniem wieczoru.

spacer

Odpowiedz