homeless-2162722_960_720

Pomysł na prezent dla kapitana: cygaro i papierośnica

Zbliżają się święta. Jeśli utkniesz w pomysłach na prezent, cygara są świetne, uwaga: nie tylko dla palaczy cygar. Nawet osoby niepalące od czasu do czasu cieszą się smakiem dobrego cygara, np. spędzają noc na pokerze ze znajomymi lub relaksują się w eleganckim klubie. Ale zanim wybierzesz się na zakupy, znajdziesz kilka porad na temat dawania cygar jako prezentów, które powinieneś najpierw poznać.

Studio Tatuażu WarszawaJeśli chcesz zaoferować cygara w prezencie, może być kuszące, aby kupić całe ich pudełko. Jeśli coś jest dobre, może być lepsze, prawda? Zwykle tak, ale nie zawsze jest tak z cygarami. Jest to zalecane tylko wtedy, gdy wiesz na pewno, jaką markę i styl cygara odbiorca lubi palić. Cygara znajdziesz w wielu różnych smakach i mocach, a coś tak prostego jak rozmiar (jak grube jest cygaro) może mieć duży wpływ na ich smak. Etykiety, marki, lokalizacja – wszystko to wpływa na smak, więc jeśli nie znasz dokładnie gustu danej osoby, pudełko cygar może okazać się dużym rozczarowaniem i być może lepszym pomysłem będzie elegancka papierośnica . Inaczej dana osoba utknie z całą masą cygar, których nie lubi palić, ale nie będzie też chcieć ich rozdawać z troski o twoje uczucia.

Mądrzejszą strategią jest zakup zestawu upominkowego do cygar. Są to małe kolekcje 5-10 cygar sprzedawane w paczkach:

Są popularne wśród nowych palaczy cygar, ponieważ pomagają im znaleźć markę i styl, który im odpowiada.
Są popularne wśród doświadczonych palaczy, ponieważ są łatwym sposobem na wyrwanie się z rutyny i odkrywanie czegoś nowego.

Próbniki i zestawy upominkowe są łatwe do znalezienia. Są w Internecie i wypuszcza je wiele głównych marek cygar.. Możesz również kupić losowe asortymenty od dużych sprzedawców cygar, które zawierają eklektyczną mieszankę marek i stylów. Ich wynikiem jest to, że nawet jeśli dana osoba nie polubi każdego cygara w zestawie, z pewnością polubi choć kilka.

Musisz wiedzieć, czego szukać

Jeśli masz dobry pomysł na to, jaką markę i styl lubi Twój palacz cygar, lub wolisz sam złożyć losowy zestaw próbek, niż ufać internetowi (w końcu wszyscy doceniają osobisty charakter prezentów), możesz kupić cygara w lokalnym sklepie z tytoniem. Upewnij się jednak, że wiesz, czego szukać, aby mieć pewność, że kupujesz wysokiej jakości cygara. Chcesz czegoś świeżego i dobrze złożonego. Jeśli nie wiesz dużo o cygarach, oto kilka prostych wskazówek.

Wygląd

Zabezpieczenia zewnętrzne są dobrym wskaźnikiem jakości wewnętrznej. Szukaj cygar, które mają gładkie, lśniące opakowania. Jeśli widać pęknięcia lub inne niedoskonałości, to cygaro nie jest dobre

Kolor

Cygara występują w różnych kolorach: brązowym, czarnym, czerwonym, żółtym i zielonym. Kolor często wskazuje na siłę, ale kolor jest również znakiem jakości. Unikaj wszelkich cygar, które mają plamy, smugi lub ciemne plamy na opakowaniach. Są albo źle zbudowane, albo źle przechowywane. Zamiast tego wybierz cygaro o jednolitym kolorze

Dotyk

Dobre cygaro powinno być twarde po ściśnięciu. Powinno naddać się trochę, a potem wrócić do formy. Jeśli jest miękkie i papkowate, znajdź coś innego

spacer

Odpowiedz