csd_homepage2

Ślub na jachcie – jak sprawić, by był jeszcze bardziej wyjątkowy!

Miesiące letnie to miesiące ślubne i nie bez powodu. Pogoda jest przyjemna, dzieci nie muszą chodzić do szkoły, a dorośli są skorzy do zabawy. Już pierwsze dni czerwca zaczynają sezon na wesela, by później para mogła udać się na miesiąc miodowy od Karaibów po wybrzeże Kalifornii. Oczywiście, zanim przyjdzie czas na miesiąc miodowy jest jeszcze sprawa całej uroczystości i przyjęcia.

W tym kontekście porozmawiamy na temat dwóch ważnych rzeczy: ślubów i żeglarstwa. Jachting to szerszy termin, ale skupimy się na żeglowaniu w kontekście ślubu i tego jak można sprawić, by było jeszcze piękniej. To, wszystko przyczynia się do coraz większej popularności wesel na jachtach.

Dlaczego?

Cała przestrzeń, w której trzeba zorganizować wesele dla dwustu najbliższych przyjaciół to jacht i morze. Jeśli planuje się ślub na jachcie, goście będą w stanie zobaczyć tan magiczne widoki, spróbować wspaniałe jedzenie i przeżyć takie doświadczenie, jakiego nigdy nie zapomną. To samo, oczywiście, można powiedzieć w odniesieniu do samej młodej pary. Jednak jest naprawdę wiele rzeczy dotyczących ślubów na jachtach, które sprawiają, że są one tak niezapomniane – wpływa na to, w jaki sposób zostanie zorganizowana cała ceremonia i to jak zadba się o atmosferę. Chociaż być może kiedyś marzył ci się ekstrawagancki ślub w lokalnym hotelu czterogwiazdkowym, prostym argumentem przemawiającym za tym dlaczego lepiej wybrać ślub na jachcie jest fakt, że hotel nie może pływać. Pewnie że to jest uproszczenie, ale nie ma co porównywać bardziej ślubu w hotelu z tym na czarterowanym jachcie, gdzie ma się do dyspozycji hotel, wodę i widoki na okolice.

Dodatkową zaletą używania jachtu jest to, że jest to miejsca które można wykorzystać zarówno na uroczystość, jak i przyjęcie. Oznacza to, że goście nie muszą się martwić o znalezienie chociażby parkingu. Jest to zasadniczo jednorazowa opcja najpiękniejszego miejsca na uroczystość – płynąca wzdłuż fal morski o delikatnej prędkości 14 węzłów. Większość usług czarterowych na śluby na jachtach z przyjemnością pomaga też znaleźć usługę cateringową dla swoich gości. Ponadto mogą pomóc znaleźć muzyków na żywo, dekoratorów, fotografów, jak również kamerzystę i to takiego, który na twoje życzenie (co jest bardzo modne) nada transmisje live streaming youtube przez internet dla znajomych, których nie może być na jachcie z wami!

Dlaczego warto rozważyć tą opcję?

To właśnie piękno czerwcowego wesela na jachcie! Oczywiście niezależnie od tego, czy obchodzi się je w hotelu, w kościele, na podwórzu czy na jachcie właśnie wiadomo to, co jest najważniejsze to piękne wspomnienia – dlatego warto zadbać pieczołowicie o wszystkie aspekty wymienione powyżej. Podczas etapów planowania każda para młoda ma wiele opcji do wyboru od bardziej znanych do innych – wśród nich mądrze jest zbadać możliwości ślubu na jachcie, bo tych nie da się porównać z żadną inną możliwością. Zatem zanim zdecydujesz się na tradycyjne miejsca, nie zapomnij rozważyć jachtów i wszystkiego, co mają do zaoferowania.

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Ślub na jachcie – jak sprawić, by był jeszcze bardziej wyjątkowy!

  1. Grażynka

    Lubię tematykę morską i po ślubie chciałabym mieć w sypialni tapetę (najlepiej 3d) w postaci morza albo statku na wodzie. Na stornie https://uwalls.pl/fototapety-do-sypialni/ podobno mają takie fototapety w 3d. Ciekawe czy by zrobili coś na zamówienie?

Odpowiedz