luggage-22901_960_720

Szykujesz się do rejsu? Przeczytaj i o niczym nie zapomnij przy pakowaniu!

30Pakowanie na rejs to jedna z najgorszych części wakacji. Jedyną rzeczą, której większość podróżników rejsowych obawia się bardziej, jest rozpakowanie po powrocie do domu. Aby zmniejszyć ten strach, niezbędna jest obszerna lista pakowania. Każdy, kto zapomniał jakiegoś ważnego przedmiotu jak trymer do brody, a następnie musiał go kupić po podwójnej cenie na statku wycieczkowym lub w porcie, będzie wiedział, że taka lista może być nieoceniona.

Jedna ważna wskazówka: jeśli podróżujesz z towarzyszem lub współmałżonkiem, podziel sprawdzone przedmioty na dwie walizki. W ten sposób, jeśli coś zginie, oboje będziesz miał na sobie odzież. Byłoby strasznie, gdyby twój współmałżonek miał wszystkie swoje ubrania i twoje w jednej walizce, a w drugiej tylko bagaż podręczny. Pamiętaj też, aby przez kilka dni nosić przy sobie rzeczy, bez których nie możesz żyć (leki, strój kąpielowy, czysta bielizna), na wypadek, gdyby Twój bagaż został zgubiony lub opóźniony.

Rejs jest najlepszym wybiegiem. Masz na sobie stroje plażowe, stroje kąpielowe, stroje do chodzenia po statku, stroje obiadowe, stroje treningowe, wieczorowe stroje i noszone na brzegach!

Rejs to świetny czas na modę.

Ale nie ma potrzeby chodzić po statku z nadmiarową walizką. Pomoże ci ta prosta lista kontrolna pakowania i poręczne wskazówki na temat rejsu!

Istnieje wiele różnych rodzajów rejsów, ale łatwo jest mieć tylko jedną listę rejsów wycieczkowych. Przeprowadziliśmy wiele rejsów o różnej długości, a oto lista rzeczy do spakowania na rejs która nigdy się nie zmieniła – tylko styl ubrań.

Przy następujących kilku pytaniach nie będziesz się mylić podczas planowania strojów i pakowania na rejs. Pomogą Ci dostosować stroje i akcesoria dodatkowe do rejsu do dowolnego miejsca i długości rejsu. Weź kawę i długopis i zacznij planować swoją listę na rejs!

1. Jaka będzie pogoda?

Ostatecznym pytaniem przy podejmowaniu decyzji o tym, co ubrać w rejs, jest to jaka będzie pogoda. Odzież wycieczkowa jest regulowana przez to, co robi słońce, deszcz i wiatr! Oczywiście nie masz kryształowej kuli, ale prognozy pogody powinny pomóc w zaplanowaniu rejsu. Podczas rejsu koniecznie zabierz ze sobą kurtkę przeciw deszczową. Na tej stronie znajdziesz unikalną, przezroczystą kurtkę firmy CROPP w cenie 139,99 zł. Doskonale sprawdzi się podczas deszczu. 

2. Jak długo trwa rejs?

Nie, wiesz, ile par ubrań i ubrań potrzebujesz. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę stroje dzienne (oparte na zajęciach) i strój wieczorowy (swobodne i eleganckie wieczory). Może się też przydać wyżej wspomniany trymer, bo jest bardzo ważny a rzadko spotykany w wyposażeniu statków. Ciekawe opcje znajdziesz tutaj: https://www.rtvagd.net/trymer-do-nosa/ .

3. Jaki rodzaj rejsu wykonuję?

Solidne planowanie jest niezbędne do odbycia szczęśliwego rejsu. Sprawdź swój rejs, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju zajęcia oferują i jakich ubrań potrzebujesz, nie tylko dla łodzi, ale także dla wycieczek na lądzie.

Jest więcej niż prawdopodobne, że będziesz spędzać większość czasu w stroju kąpielowym i klapkach, co jest świetną wiadomością dla Ciebie, ale musisz się też przygotować na inne ewentualności. Zastanów się też z kim i po co podróżujesz – bo to też ma znaczenie.

spacer

Odpowiedz