Przechwytywanie

Ubrania dla pracowników – kupić czy wynająć?

Zdecydowałeś się jeszcze bardziej sprofesjonalizować swoją firmę i pracowników, oferując uniformy, ale teraz musisz zdecydować, czy powinieneś bezpośrednio wypożyczać, leasingować czy je kupować. Jeśli masz już pieniądze na zainwestowanie w zakup wszystkich ubrań dla swoich pracowników, których potrzebujesz, możesz dostosowywać i ponownie kupować ubrania medyczne w razie potrzeby tak długo, jak jest potrzebna. Decydując się na wynajem, jesteś związany umową, która może mieć ograniczenia, ale unikniesz ogromnych opłat z góry. Oto kilka powodów, dla których wypożyczanie odzieży roboczej może być mądrzejszym wyborem dla Twojej firmy.

Wymiana i naprawa odzieży medycznej

Największą zaletą wypożyczania medycznych ubrań roboczych zamiast ich kupowania jest to, że wypożyczanie pozwala na naprawę i wymianę po niskich kosztach lub bez. Twoi pracownicy pracują dla Ciebie niesamowicie ciężko, a to może być niesamowicie trudne dla ich ubrań roboczych. Trudne do usunięcia plamy, ogrom rozdarć lub innego rodzaju uszkodzeń medycznych strój roboczych sprawiają, że po jakimś czasie uniformu wyglądają mniej profesjonalnie (i mogą powodować ból głowy). W większości wypożyczalni uniformy uszkodzone, nie do naprawienia lub zagubione można wymienić za niewielką opłatą lub bezpłatnie.

Pomiń ogromną inwestycję

Niezależnie od tego, czy Twoja mała firma jest mała, czy nie, wyposażenie wszystkich pracowników w nowy uniform może być bardzo kosztowne. Kupowanie odzieży medycznej i jej ponowne kupowanie za każdym razem, gdy zostanie zgubiona lub nieodwracalnie uszkodzona, może mieć wysoką cenę dla Ciebie, właściciela firmy. Jeśli chcesz pominąć stromą początkową inwestycję w uniformu lub wyposażenie tak dużej liczby pracowników, że nie możesz sobie pozwolić na ich bezpośredni zakup, wypożyczenie uniformu roboczego jest dla Ciebie najlepszą opcją. Wypożyczenie stroju pozwala na szybsze wprowadzanie zmian w przypadku rebrandingu lub zmiany logo i eliminuje z góry obciążenia finansowe.

Nie martw się o wysokie obroty!

Jeśli pracujesz w branży o dużej rotacji, kupowanie uniformów dla pracowników może przypominać wyrzucanie pieniędzy. Niektóre firmy zatrudniają wielu pracowników sezonowych lub uczniów szkół średnich, którzy nie są dostępni do pracy po zakończeniu lata. Inne branże są wymagające, a pracownicy nie zawsze radzą sobie ze stresem w pracy. Jeśli masz dużą liczbę pracowników, którzy zostają tylko przez krótki czas, wypożyczenie uniformów roboczych zapobiegnie konieczności kupowania i dostosowywania mundurów dla osób, które nie będą czekać wystarczająco długo, aby nadejść zamówienie. Firmy wynajmujące pozwolą Ci dostosować miesięczne jednolite zamówienie i koszt na podstawie przewidywanej liczby pracowników w danym miesiącu lub wskaźnika obrotów.

Upewnij się jednak, że taki zestaw ubrań spełnia wszystkie Twoje jednolite potrzeby w pracy – aby nadać swojej firmie czysty, profesjonalny i spójny wygląd i nie mieć dziury w budżecie być może to będzie najlepszym rozwiązaniem w danym momencie.

spacer

Odpowiedz