dźwig17

Wynajem hangaru na statek – ile to kosztuje?

Nie jest tajemnicą, że łódź to ogromna osobista inwestycja. Jak w przypadku każdego przedsięwzięcia, chcesz mieć pewność, że jest dobrze chroniona, prawda? Biorąc pod uwagę takie elementy, jak słońce, deszcz, wiatr i wszystko pomiędzy, wybór idealnego hangaru, aby pasował do Twojej łodzi, jest koniecznością. Miejsca do przechowywania, takie jak specjalnie wynajmowane hangary są odbiciem Twoich ambicji dotyczących Twojej łodzi. Niezależnie od tego, czy jesteś znudzonym konserwatorem, czy też chcesz luksusowo podróżować, znajdziesz hangar dla siebie!

Ile to może kosztować? już od 400-550 zł/netto za miesiąc, ale ostateczna cena jest uzależniona od wielu czynników. Niektóre z nich omówimy poniżej.

Opcje projektowania

Hangary są bardzo różne i ma to wpływ na ostateczną cenę – od minimalnych struktur, stworzonych po to, aby chronić i przechowywać Twoją łódź, do najnowocześniejszych, kontrolowanych w kontekście klimatu struktur, które pasują do szaleńczych projektów łodzi. Istnieją trzy podstawowe obszary w strukturze:

  • hangaru do konserwacji,
  • hangaru do przechowywania,
  • hangar wspólny.

 

Pod względem wzornictwa istnieje wiele różnych opcji do wyboru, gdy chce się kupić lub wynająć.

Obszar konserwacji

To miejsce jest wykonane, aby w pełni obsługiwać łodzie, są najlepszą opcją dla osób często pływających, które są bardzo doświadczone w kontekście napraw. Być może ten rodzaj hangaru na wynajem jest najbardziej popularnym typem, co ma też związek z najbardziej przystępną ceną wynajmu.

Hangar do przechowywania

Warto zauważyć, ten typ zapewnia kapitanom przestrzeń do przechowywania części zamiennych, elementów konstrukcyjnych łodzi i innych części. Można to robić wygodnie i pewnie. Jeśli jesteś prawdziwym fanem łodzi i wciąż kupujesz kolejne ulepszenia, przyda Ci się taki hangar z mnóstwem drobiazgów, co oczywiście wiąże się z większą ceną.

Hangar wspólny

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Jest to jeden z bardziej przystępnych hangarów dla łodzi. Dosłownie przybiera formę wspólnego obszaru na wiele łodzi, dzięki czemu można bezpiecznie zaparkować swoją w towarzystwie. Nie ma tu zbyt dużo miejsca na dodatki, ale takie rozwiązania są świetne dla praktycznych kapitanów, którzy chcą zaoszczędzić. To najtańsze opcje.

Nawet bardziej przystępny niż hangar powyższy możesz też wynająć małe, odosobnione miejsce na swój samolot. W istocie jest to konstrukcja wsparta na kilku belkach. Prosty budynek jak ten jest idealny dla tych właścicieli łodzi, którzy są bardzo oszczędni.

Interesują Cię innowacyjne projekty?

Hangary są tak konfigurowalne, jak domy. Różne materiały i innowacje architektoniczne umożliwiły ludziom kreatywność w tych przestrzeniach. Możesz więc (w odpowiedniej cenie) mieć wszystko, od osobistych biur do warsztatów. Wewnątrz budowli hangarowych można zbudować nawet domy! Tak naprawdę w dzisiejszych czasach, niebo jest granicą.

Bez względu na to, jaki rodzaj łodzi posiadasz i jak pojemny masz portfel- na pewno istnieje projekt odpowiedni dla Ciebie. Wystarczy tylko dobrze poszukać!

Artykuł powstał we współpracy z: http://dzwigowapark.pl/

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Wynajem hangaru na statek – ile to kosztuje?

Odpowiedz